Nervosi.Forumest.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Nervosi.Forumest.Ro

...:::Joaka Face Bine:::...
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Unban

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
AragorN
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Data de inscriere : 22/09/2008

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Cerere Unban   Cerere Unban Icon_minitimeLun Sept 22, 2008 9:18 pm

Nick-ul cu care jucai cand ai primit ban: AragorN-ElessaR
Ip-ul tau: 85.121.214.221
Data si ora (aproximativ) la care ai primit ban: 22:00 22-IX-2008
Adminul care crezi ca ti-a dat ban: nu stiu, erau mai multi
Motivul pentru care crezi ca ai primit ban: aim (scria la motiv)
Screenshot / Demo obligatoriu: Nu mi-a facut nimeni... ban direct de parca ma invarteam si dadeam numai head peste head (am dat 2 headuri la bulan, parca inainte se faceau poze... ma rog).
Sus In jos
Adrian
Owneri
Owneri
Adrian


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 38
Data de inscriere : 25/06/2008

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban Icon_minitimeMar Sept 23, 2008 8:05 pm

hmm cam greu de dovedit asta sa intreb admini careu au fost pe server sau care ti`au dat ban ... Smile
Sus In jos
https://nervosi.forumgratuit.ro
bombonik02
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 31
Data de inscriere : 07/01/2010

Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 12:47 am

bombonika_mititica,de pe serv de cs, am jucat seara asta pe
serveru vostru si am primit ban, nici ue nu stiu cum ?! probabil asa ii tratati pe cei care mai stiu sa joace sau doar va bateti joc nu stiu, nici macar nu mi-a zis cineva un motiv ceva, ba chiar erau 2 adminini, unu barbosu si multi nushu cum care am vazut ca se intrebau daca se risca sau nu, nu am stiut despre cine e vorba decat la sfarsit
da foarte inteligent ce sa zic, daca vreti sa intre lumea poate incercati sa fiti mia putin abuzivi si mai maturi la chestii dastea .. sper sa ma contactati si sa imi scoteti banu cat mai repede


pe la 00:20
motivul : habar nu am
poze nu mi-a facut nimeni, nu mi0a zis nimeni dc am primti , si se laudau ca daca se risca sau nu , nici eu nu erau siguri erau 2 admini
ip :192.168.2.102 asa imi scrie cand dau cmd : ipconfig Razz paa, sper sa se rezolve problema si sa ii trageti de urechi Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban   Cerere Unban Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model cerere Unban
» [Cerere]Vr@J!TuL
» [Cerere]^^o@rte@
» CERERE ADMIN!!
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nervosi.Forumest.Ro :: N3rVoSu Server: N3rVoSu.Idle.Ro CS 1.6 Public Server :: Cereri Ban & Unban-
Mergi direct la: